• Вт. Май 30th, 2023

Понад 6,8 мільйонів гривень сплатив бізнес Миколаївщини за ліцензії на виробництво та продаж підакцизної продукції

Май 21, 2023

Як повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, у січні – квітні 2023 року до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло понад 6,8 млн грн плати за ліцензії на виробництво спирту коньячного і алкогольних напоїв, плати за ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним.

За 4 місяці 2023 року платникам регіону видано 1956 ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним, з них:

1847 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;

64 ліцензії на право зберігання пального;

35 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним;

9 ліцензій на право оптової торгівлі пальним;

1 ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (рідинами, що використовуються в електронних сигаретах).

Слід зазначити, що суб’єкти господарювання усіх форм власності мають право на оптову, роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним за наявності у них відповідних ліцензій. Плата за ліцензії здійснюється щоквартально, рівними частинами, і зараховується до місцевих бюджетів.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.