• Вт. Май 30th, 2023

Неймовірно гарною погодою представників проєкту Іnternational Мedical Сorps вітала незламна Баштанщина Миколаївської області.

У Центрі надання психологічної допомоги за ініціативи громадської організації «Десяте квітня» відбувся практичний тренінг «Профілактика професійного вигорання», пише Аспект.

Захід на запит від громади провели для представників Баштанської ОТГ, громадських організацій, що працюють у регіоні. Також цікавим видалась зустріч для ВПО, які залюбки долучилися до усіх активностей на тренінгу.

Психотерапевт, тренер, Валерій Каратєєв, представив учасникам тренінгу елементи регресивної психотерапії – повернення у минуле несвідомого задля вирішення емоційної проблеми. Вдячна аудиторія ввімкнула своє метафоричне мислення та ділилася образами, кольорами, фігурами, замінюючи негативні емоції на позитивні.

Крім того, тренер надав цінні поради та рекомендації як подолати стрес, уникнути професійного вигорання та як зберегти психічне здоров’я.

Усі охочі могли під час тренінгу спробувати дві практичні психотехніки: миттєве зняття стресу та пошук і видалення психотравм.

Як виявилося, аудиторія із захватом сприйняла можливість спробувати психотехніки, як перед усіма, так і занурившись у себе. Невеличкий психосеанс допоміг знайти рішення індивідуальних проблем, зняти емоційний фон з травми.

Пані Євгенія ділиться враженнями від психотерапії: «Молотити каміння віртуальними залізними чоботами було круто. А ще краще відчуття наповненості та перспектив після того. Дякую тренеру. Ані краплиночки не жалкую, що зголосилася вийти перед аудиторією».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.