• Вт. Май 30th, 2023

«Ми всі його мами»: жінки у потязі піклувались про молодого військового, який їхав додому

Май 3, 2023

Керівниця гуманітарної організації Наталія Тулінова їхала в одному вагоні з військовим у потязі «Київ-Івано-Франківськ». Разом з ними у Моршин направлялася 50-річна жінка. Коли жінки дізналися, що військовий служить у Краматорську і не має матері, вони почали піклуватися про нього, як про сина, пише Аспект з посиланням на «УП«.

Пост жінки, яка стала свідком історії у купе поїзда, набув популярності та розчулив багатьох користувачів.

Наталія Тулінова розповіла «УП. Життя» деталі подорожі.

Наталія їхала разом з 50-річною жінкою, яка направлялася у Моршин на лікування, коли у купе зайшов молодий військовий.

«Військовий, ще дуже молодий, гарний, років 25-27, з великим рюкзаком, карематом, і сумними очима людини, що повернулась з фронту в бурхливий та майже безтурботний Київ. Наша розмова «ні про що» з жіночкою вмить припиняється. Ми починаємо метушливо пропонувати йому все що маємо: банани, цукерки, мінеральну воду, заварну каву, бутерброди», – пише жінка.

Військовий, якого звали Максим, був командиром і їхав додому в  Івано-Франківськ.

У бесіді з жінками Максим розповів, що його мама померла, а сам він служить біля Краматорська, звідки його відпустили на три дні.

Після цього військовий заснув і спав понад 12 годин.

«Може за рік це його найдовший та найсолодший сон? А ми з жіночкою перемигуємось знаками, говоримо пошепки, в тому числі попередивши провідницю, щоб слідкувала за тишею в вагоні», – згадує Наталя.

Вранці сусідка, яка їхала до Моршина, приготувала військовому сніданок, витерла черевики та замовила кави.

З’ясувалося, що жінка має 28-річного сина, який воює під Марʼїнкою. Коли вона виходила на своїй станції, то поклала під подушку юнака, який все ще спав, маленьку іконку.

«Сльози стоять в горлі від того, що стала свідком, як цей юнак, був огорнутий уві сні, справжньою маминою турботою. Зраз всі ми – його мами», – написала Наталія.

У коментарі «УП. Життя» жінка розповіла, що військовий забрав залишену жінкою іконку. На вокзалі військовий подякував Наталії за волонтерство, і вони обійнялися.

 Максима – високого парубка з величезним рюкзаком – зустрів батько. Фото: Наталія Тулінова 

Максима – високого парубка з величезним рюкзаком – зустрів батько.

«Ось такої історії я стала свідком. Про сина та маму. У мене немає синів, лише дві доньки, однак історія мене дуже розчулила», – сказала Наталія.

Чоловік Наталії, з яким вони познайомилися 22 роки тому, також перебуває на фронті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.