• Вт. Май 30th, 2023

Росія може завдати ударів у три хвилі: до чого треба бути готовими українцям 23-24 лютого

Фев 20, 2023

Напередодні річниці вторгнення, тобто 23-24 лютого, ворог може піти на нестандартні для себе дії, навіть на кілька хвиль атак.

Про це під час брифінгу розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, пише Аспект з посиланням на «Апостроф«.

За його словами, певні провокації можуть бути як 23 лютого, оскільки в країні-агресорі «день защитника отечества» є сакральною датою, так і 24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення.

Ігнат не виключає, що у ці два дні може бути декілька хвиль атак, наголосивши, що під час оголошення тривоги важливо зберігати спокій і дотримуватись необхідних заходів безпеки.

«Треба очікувати і нестандартних дій ворога, і можливого загострення«, — зазначив Ігнат.

Він також зазначив, що росіяни використовують близько 40 летовищ на окупованій території, у Криму, Білорусі та РФ, які приймають різні типи авіації. «Та кількість, яку ворог накопичив на початку агресії, вона зберігається і зараз. Це понад 700 літальних апаратів загалом«, — зазначив Ігнат, додавши, що українські військові вже збили майже 300 літаків та близько 300 гелікоптерів. Утім, ворог поповнює втрачені борти, підтягуючи техніку з середини країни.

У той же час він підкреслив, що підтягнути авіацію до кордонів неможливо, бо для неї потрібні аеродроми.

Про можливий «святковий» масований ракетний удар також попереджає радник Офісу президента Михайло Подоляк.

«На 24-е вони спробують все ж таки накопичити той обсяг, який завжди використовують для каскадного масованого 3-хвильового удару. Ну, і спробують показати, що в них ще є «порох в порохівницях». Вони спробують, знову ж таки, інтенсифікувати обстріли нашої території, десь збільшити інтенсивність бойових дій і от таким чином відсвяткувати втрату місця в людській цивілізації остаточно. Вони хочуть пити горілку і дивитися, як ракета влучає в цивільне населення в іншій країні«, – розповів Подоляк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.