• Вт. Май 30th, 2023

Миколаївський хлібзавод №1 не залишають наодинці з проблемами

Фев 8, 2023

Миколаївська обласна військова адміністрація на чолі з губернатором Віталієм Кімом та АТ «Державна продовольчо- зернова корпорація України»  спільно з ПІІ «Вайтерра Україна» проявили небайдужість до скрутного становища населення, яке найбільше постраждало від воєнних дій і вже втрете реалізували проєкт по видачі гуманітарного хліба жителям визволених територій Миколаївщини.

Майже 120 тисяч одиниць гуманітарного хліба в період з жовтня 2022 року по січень 2023 року отримали громади, запланований обсяг ще 75 тисяч одиниць.

Безкоштовне борошно отримав Миколаївський хлібозавод №1, який взяв на себе зобов’язання випікати хліб та доставляти його жителям Снігурівської, Широківської, Первомайської та Чорноморської територіальних громад. 

«Забезпечення населення свіжим, якісним хлібом — пріоритетне завдання працівників Миколаївського хлібозаводу №1, — каже директор підприємства Альона Ракова. — Маючи виробничі потужності та розгалужену систему логістики, ми випікаємо та  доставляємо продукцію у найбільш віддалені куточки Миколаївської та Херсонської областей. Водії передають від місцевих жителів області слова вдячності пекарям заводу за ароматний, смачний хліб. 

Завжди краще найменша допомога, ніж велике співчуття. Мешканці деокупованих територій несуть свіжий хліб по домівках та від щирого серця  дякують АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» спільно з ПІІ «Вайтерра Україна», Гуманітарному штабу при Миколаївській ОВА, голові ОВА Віталію Кіму та керівнику Олександру Корольову, а також Департаменту агропромислового розвитку на чолі з директором Оленою Піскун, за дуже важливу та своєчасну підтримку.

За організацію оперативної роздачі гуманітарного хліба у населених пунктах дякуємо начальнику Снігурівської міської військової адміністрації Івану Кухті, начальнику Первомайської селищної військової адміністрації Максиму Короваю, сільському голові Чорноморської ТГ Андрію Дмитренко;  сільському голові Широківської ТГ Сергію Пересунько. 

З будь-якою проблемою можна впоратися, коли є підтримка в скрутну хвилину. Співробітники Миколаївського хлібозаводу №1 продовжують працювати, випікати, доставляти хліб землякам, та вірити у спільну ПЕРЕМОГУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.