• Чт. Мар 23rd, 2023

Як працювала схема розкрадання продуктів у Міноборони: ексклюзивні подробиці від ДБР

Янв 24, 2023

Державне бюро розслідувань заблокувало схему розкрадання продуктів у Міноборони шляхом викриття організованої групи, яка перепродувала харчі, призначені для ЗСУ.

Про це повідомила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сап’ян, пише Аспект з посиланням на Апостроф.

«Бюро заблокувало схему розкрадання харчових продуктів для військових. Справа у тому, що разом з іншими правоохоронними органами було викрито організовану групу, яка привласнювала та перепродувала харчові продукти, які мали забезпечувати ЗСУ», — сказала вона.

Приватне підприємство мало забезпечувати продуктами 49 військових частин і отримало за півроку повномасштабної війни близько на 2 млрд гривень.

«У документах вони вказували одну кількість продукції, до військових доходила зовсім інша кількість продукції, а різницю вони реалізовували через мережу посередників і думали, що цього ніхто не помітить», — пояснила радниця.

ДБР провело в ході операції з викриття схеми 70 обшуків, вилучило 30 тис банок тушкованки та 4 млн гривень у різній валюті. Ці продукти зараз передають українським військовим, а для відшкодування збитків, завданих державі, у ході слідчо-оперативних дій співробітники Бюро вилучили десятки автомобілів, які перевозили вкрадені продукти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.