• Вт. Май 30th, 2023

Громада на Миколаївщині досягла високих результатів у сфері культури

Дек 29, 2022

За підсумками обласного рейтингу 2022 року Березанська громада зайняла почесне IV місце серед 52 територіальних громад Миколаївської області, повідомила Тетяна Чудна на своїй сторінці у Фейсбук.

Культура в сучасних умовах – це своєрідний фронт в тилу. Адже працівники культурної сфери Березанської територіальної громади активно підтримують наших захисників, займаються волонтерством. Поряд із цим вони добросовісно виконують свої посадові обов’язки: проводять заходи у своїх старостинських округах, приймають участь в Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах.

Рік закінчується, і особливо приємно відзначити те, що в обласному рейтингу активності аматорських творчих колективів, окремих виконавців, майстрів у культурно-мистецьких заходах за 2022 рік, Березанська територіальна громада зайняла почесне IV місце серед 52 територіальних громад Миколаївської області. Це велика праця і наша маленька перемога!

Гордимося і пишаємося вами, наші культармійці! Дякуємо колективам Березанського СБК та його філіям за активність, ініціативність та творчий підхід до своєї справи. Бажаємо подальших творчих успіхів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.