• Пн. Янв 30th, 2023

Ситуація на Кінбурнській косі специфічна, погода на боці України – ОК «Південь»

Ноя 21, 2022

На Кінбурнській косі Сили оборони України продовжують бойову роботу щодо звільнення цієї території, військова операція проводиться у режимі тиші. У цього району є своя специфіка.

Про це повідомила речниця оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає liga.net.

Вона наголосила, що специфіка ситуації на Кінбурнській косі полягає у географічній особливості. Коса об’єднана з великою сушею через Херсонську область і ворог підтягує сили з тимчасово окупованої території.

«Тому ворог може дозволяти собі поповнювати там резерви навіть після того, як ми завдаємо ураження», – пояснила Гуменюк.

Бойова робота щодо Кінбурнської коси триває, і щойно буде результат, військові обіцяють про нього повідомити.

«Зараз це – військова операція в режимі тиші», – сказала речниця ОК «Південь».

За її словами, географічно район Кінбурнської коси не дозволяє зібрати там дуже велике скупчення військ, коса з усіх боків оточена водою.

«До того ж і погода на нашому боці. У цей час там дуже штормить, і втриматися там навіть просто перебуваючи на місці – неможливо. Дуже потужні вітри, шторми – навіть природа змиває і зливає ворога з цієї землі», – сказала Гуменюк і додала, що для Сил оборони така погода «швидше плюс».

Вона зазначила, що територію Кінбурнської коси необхідно очистити ще й тому, що йдуть переговори про приєднання Миколаївського порту до зернової угоди й треба, щоб була можливість працювати там безпечно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.