• Пн. Янв 30th, 2023

На Миколаївщині окупанти влаштували погром у Пенсійному фонді та вкрали унітаз

Ноя 19, 2022

У звільненому місті Снігурівка Миколаївської області російські війська розгромили сервісний центр Пенсійного фонду. Терористи вкрали комп’ютерну техніку, меблі та навіть унітаз, який, ймовірно, побачили вперше у житті. Наразі установа відновлює роботу. Про це у Facebook повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, пишуть ukranews.

Голова миколаївського обласного управління Пенсійного фонду Олена Сичугова відвідала деокуповану Снігурівку. Під час візиту разом із начальником Снігурівської міської військової адміністрації Іваном Кухтою вона оцінила збитки, завдані сервісному центру.

Російські окупанти залишили по собі вибиті вікна, понівечені меблі та знищену документацію. Крім того, загарбники розікрали сервісний центр. Окрім техніки та меблів вкрали також один із головних «трофеїв» росіян у цій війні – унітаз.

Наразі пенсійний фонд у Снігурівці проводить заходи щодо відновлення роботи сервісного центру. Проводяться консультації з органами влади на місцях проведення виїзних прийомів громадян щодо надання пенсійних послуг.

Також ведеться оформлення списків пенсіонерів, у тому числі тих, хто не отримував пенсії понад півроку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.