• Пн. Янв 30th, 2023

Після великої переви, яка тривала більше восьми місяці, оперно-вокальна студія імені Ніни Западинської на чолі з художнім керівником Іваном Носиком знов радо привітала своїх слухачів.

Розпочався концерт виконанням гімну, котрий відвідувачі концерту прослухали, затаївши дихання та відчуваючи рукою биття своїх сердець. Сьогодні в залі зібралися не просто шанувальники оперно-вокальної студії. а справжні патріоти міста. які не просто не втекли у найстрашніші для нього часи, але й зробили все можливе, щоб допомогти армії захистити своє рідне місто.

Заслуженою нагородою для них стали душевні та мелодійні українські пісні у проникливому виконанні солістів та керівника студії.

Іван Носик, Мілана Вітер, Олег Пружина, Анатолій Купчішин, Тетяна Засаднюк, Петро Белько, Ігор Іванко та Алевтина Русакова зробили все можливе, щоб порадувати своїх улюблених глядачів, які після кожної пісні дякували виконавцям щирими оплесками.

А закінчився концерт знаковою пенснею. глибокий зміст якої ми повністю усвідомили тільки під час тяжких випробувань — «Ураїна – це ми». Події останніх місяців показали, що лише об’єднавши свої зусилля, українці змогли вистояти та захистити свою країну.

Гроші від продажу квитків підуть на потребу ЗСУ!

Тетяна Макаронова

Фото автора

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.