• Чт. Авг 18th, 2022

Іноді п’яні росіяни вискакують з укриття й кричать до нас, – воїн з позиції на передовій

Июн 26, 2022

Воїни 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади вже встигли здобути славу на всю Україну. Вони активно нищать російських окупантів та наближають нашу перемогу у цій війні, пише канал 24.
П’яні розваги росіян на позиціях

Воїн з позивним «Кінг-Конг» розповів про ситуацію на лінії зіткнення з росіянами. Він повідомив, що зараз тримає оборону на позиції, яка найближча до ворога.

За кілометр від нашої позиції розташовані підбиті машини ворога – броньований позашляховик і бортова військова вантажівка. Обидві цілі вдалося вразити з протитанкового ракетного комплексу «Стугна».

Російські солдати облаштували свої позиції ближче, на відстані 500 – метрів.

Іноді окупанти вискакують по кілька людей з укриття й кричать нам: «Хахол, вихаді! Вихаді давай!» Ми пустимо туди кулеметну чергу, вони попадають на землю, а потім підхопляться і, пригинаючись, біжать назад. Це в них такі розваги, коли вони понапиваються. Шкода, що через особливість місцевості їх важко дістати з кулеметів і автоматів,
– розповів «Кінг-Конг».

Також воїн додав, що кілька разів ворог намагався прорвати наші позиції по сусідству, але наші підрозділи об’єдналися та дали окупантам добрячого прочухана.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.