• Ср. Июн 29th, 2022

Строковиків, які вижили на крейсері «Москва», хочуть знову відправити воювати

Июн 21, 2022

Батьки матросів-строковиків, які вижили після знищення ЗСУ флагмана ЧФ крейсера «Москва», вимагають не відправляти їхніх дітей у зону бойових дій знову. До того ж матросів досі не перевели на сушу й тримають їх на 40-річному сторожовому кораблі «Ладний».

Про це повідомили в росЗМІ. пише Апостроф.

Вони звернулися до військової прокуратури окупованого Севастополя, Комітету солдатських матерів та уповноваженого з прав людини РФ зі скаргою, що попри обіцянки, матросів-строковиків не перевели на сушу, а утримують на сторожовому кораблі «Ладний», який потребує ремонту та непридатний для походів.

«Є інформація від військовослужбовців про подальший вихід у море для участі у СВО (повномасштабній війні РФ проти України, – ред.) сторожовий корабель «Ладний» приблизно 30 червня. Просимо провести перевірку щодо можливої участі ВКР (сторожовий корабель, — ред.) «Ладний» у СВО (повномасштабній війні РФ проти України, – ред.) з екіпажем, у складі якого перебувають військовослужбовці строкової служби», — написано в документі.

У документі вказано, що на кораблі перебувають 49 строковиків із затонулого крейсера «Москва», які не хочуть продовжувати брати участь в активних бойових діях після того, як Збройні Сили України двома ракетами «Нептун» їх розгромили. Їхні батьки стверджують, що матроси отримали бойові психічні травми внаслідок катастрофи, тому їх не можна допускати до бойових дій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.