• Ср. Июн 29th, 2022

Кім прокоментував загрозу нападу на Одесу і Миколаїв

Июн 20, 2022

Загроза нападу російських окупантів на Миколаїв зберігається. Однак на сьогодні ворог не має достатнього зосередження сил для підготовки наступальних дій.

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім в ефірі в телеканалу «FREEДОМ».

«Звичайно, загроза того, що буде напад на Миколаїв, зберігається. Але ми не бачимо зосередження сил на території Криму і Херсонської області для підготовки наступальних дій», — сказав.

Просування російських військ на Одесу через Очаків неможливе, тому що там немає сухопутного сполучення, окрім як через Миколаїв, розповів Кім.

А ймовірність висадки десанту вкрай мала, бо це обмежені сили.

20 червня російські окупанти нанесли по Одеській області 14 ракетних ударів протягом трьох годин, вигорів логістичний продовольчий склад.

З тимчасово окупованого Криму вночі росіяни випустили по Одещині крилаті ракети типу «Онікс«. Атакували Білгород-Дністровський район, а ранком — Одесу, повідомляло Оперативне командування «Південь».

Вчора росіяни обстріляли з авіації місто Очаків Миколаївської області. Російські терористи намагалися зруйнувати портову інфраструктуру, але влучили в приватний сектор. Від обстрілу одна людина загинула.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.