Податкова служба завжди зацікавлена у ефективній взаємодії з платниками податків та якісному сервісному обслуговуванню, пише Аспект.

Саме тому задля безпеки та зручності платників ДПС впроваджено значну кількість безкоштовних електронних сервісів, за допомогою яких можна спілкуватися з податковою службою без особистих візитів, подавати звітність, запити, заяви, отримувати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом та багато іншої корисної та актуальної інформації.

Для роботи в електронному форматі, підприємцю чи громадянину потрібно мати кваліфікований електронний підпис. Отримати його можна в одному з акредитованих Міністерством юстиції України кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

Звертаємо увагу, що безкоштовно такий підпис видає ДПС України, а також безкоштовно його можна отримати в особистому кабінеті Приват 24.

Нагадуємо, що у приміщенні Центральної ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області, за адресою м. Миколаїв, вул. Потьомкінська 24/2 можна отримати електронні довірчі послуги (електронний цифровий підпис).

На Миколаївщині з початку року понад 2800 платників звернулися за отриманням сертифікатів відкритих ключів, у тому числі у квітні 2023 року – майже 600. Всього на території України електронними довірчими послугами від ДПС скористалися 215,1 тис. юридичних та фізичних осіб. Їм безкоштовно видано майже 585,5 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. 

Зазначаємо, що документи, необхідні для оформлення електронного цифрового підпису, розміщені за посиланням: https://acskidd.gov.ua/manage-certificates.

Нагадуємо, що за допомогою сервісу повторного формування сертифікатів за електронним запитом кожен користувач має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2 – 3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2 років. 

Головне управління ДПС у Миколаївській області