З початку року спостерігається позитивна динаміка зі сплати єдиного податку за усіма категоріями платників, які обрали спрощену систему оподаткування, що свідчить про створення максимально комфортних умов ведення бізнесу в регіоні.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, завдяки свідомому та сумлінному ставленню суб’єктів малого і середнього бізнесу до обов’язку сплачувати податки, у першому кварталі 2023 року до місцевих бюджетів надійшло 286,3 млн гривень. Порівняно з січнем – березнем 2022 року, надходження збільшились на 6,4 млн гривень. Переважна більшість коштів надійшла від фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, а саме – 165,4 млн гривень. Юридичними особами – «спрощенцями» у січні – березні сплачено 55,4 млн грн, сільгосптоваровиробниками – платниками єдиного податку ІV групи – 65,5 млн гривень.

Зростання надходжень єдиного податку від малого та середнього підприємництва – це щоденна спільна робота суб’єктів господарювання, податківців, органів влади та місцевого самоврядування задля розвитку громад і країни в цілому.

Нагадаємо, єдиний податок у повному обсязі спрямовується до місцевих бюджетів. А тому, перераховуючи його своєчасно, суб’єкти господарювання – «спрощенці» забезпечують рівномірне наповнення дохідної частини бюджету, що сприяє фінансуванню соціальної сфери, а також розвитку та забезпеченню життєдіяльності місцевих громад.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!

Головне управління ДПС у Миколаївській області