Рівно рік тому російська ракета забрала життя 37 людей. Внаслідок обстрілу було зруйновано будівлю Миколаївської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив керівник Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі телемарафону. повідомляє Аспект з посиланням на odesa.novyny.live.

“Сьогодні ми покладали квіти до річниці цієї трагедії. В роботі забувається багато чого, але сьогодні люди, які прийшли — всі були розчулені, і генерали, і полковники. Важко насправді це згадувати. Гадаю, що після нашої перемоги буде набагато чутливіше відчуватись, і ці спогади будуть нас ще наздоганяти”, — зазначив Віталій Кім. 

Що відомо про обстріл адмінбудівлі

29 березня близько 08:45 у Миколаєві внаслідок обстрілу сталося влучання в дев’ятиповерхову будівлю облдержадміністрації. Зруйновано центральну секцію будівлі з дев’ятого по перший поверхи.

Розбирання завалів і пошук тіл загиблих тривали майже тиждень. 5 квітня Миколаївська обласна військово-цивільна адміністрація опублікувала список загиблих, в якому 37 людей. Це 17 співробітників ОДА, 10 представників тероборони, 6 військовослужбовців, 2 працівники Господарського суду та директор КП “Госптехобслуговування”. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у день удару проспав, що врятувало йому життя, однак загинула його секретар.

Як додав Віталій Кім, на Миколаївщині жити стало набагато легше після 31 грудня. Саме з того часу обстріли майже зупинилися. 

Нагадаємо, у Миколаївській області розпочали пріоритетне розмінування земель сільськогосподарського призначення. В регіоні спостерігаться збільшення сил та засобів виявлення та знешкодження небезпечних предметів.