Обрано запобіжний захід підозрюваній у нанесенні тілесних ушкоджень патрульній поліцейській.

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун, розглянуто клопотання слідчого, погоджене з прокурором, про обрання міри запобіжного заходу у виді домашнього арешту 20-річній місцевій мешканці, підозрюваній у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, ввечері 11.03.2023 року, один з екіпажів патрульної поліції м.Миколаєва отримав повідомлення про вчинення хуліганських дій.

Прибувши на виклик до однієї з багатоповерхівок по пр.Центральний у м.Миколаєві, патрульні виявили підозрювану. Остання, під час з’ясування патрульними обставин, здійснила удар ногою в область грудної клітини співробітниці поліції.

У судовому засіданні, захисник зазначив, що ризики наведені у клопотанні про обрання міри запобіжного заходу, необґрунтовані та просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту в певний час доби.

Підозрювана повністю визнавала свою провину, повідомила, що дійсно вдарила співробітницю патрульної поліції та просила обрати запобіжний захід, про який клопотав її захисник.

Прокурор, зазначив, що в цілому, не заперечує проти обрання запобіжного заходу у виді домашнього арешту в нічний час доби.

За результатами розгляду, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила частково задовольнити клопотання та обрати підозрюваній запобіжний захід у виді домашнього арешту з 20.00 год по 08.00 год, з покладенням на неї обов’язків здати на зберігання закордонний паспорт, повідомляти про зміну місця проживання, роботи, з’являтись за викликами слідчого, прокурора, суду.

Прес-служба Центрального районного суду м.МиколаєваУ Миколо