Про свою біду, біль написала на сторінці у Фейсбук Лариса Грицюк, директорка гімназії № 29 міста Миколаїв. За кілька годин до Нового року їй та родині довелося отримати жжахливе “привітання” від окупантів. Вони зруйнували будинок, поранення отримав Микола Грицюк, чоловік Лариси.

Втім, вона без розпачу повідомила про те, що сталося:

“Ніщо не говорило нам про те, що з нами може трапитися у передноворічні години таке горе. 14-00 вибухи, жахіття падаючих стель, вікон, криші. Нас асвабаділі від житла, здоров’я … У нашій окрузі тільки мирні будинки.. , а от ім, тварюкам, з отого руського миру привидівся військовий об’єкт. Їм виявилися альтанка, зроблена з любов’ю з дерева для нашої родини чоловіком – Миколою Петровичем. Гараж, столова, котельня, туалет, сарай, літня кухня – все що було збудоване руками моїх батьків. Зруйнований основний будинок, який залишився без криші, дверей і вікон. Але саме головне – життя мого Колінькі, з яким ми прожили вже 41 рік! Карета скорої ,лікарня, операція три години (перед очима все життя), сльози, молитви, страх і біль за життя…”

Лариса Грицюк очолює навчальний заклад, який давно відомий тим, що педагоги не зупиняются на досягнутому, вони навіть під час війни продовжують підвищувати професійну майстерність, прагнуть допомагати своїм вихованцям. Тож, директорку добре знають у Миколаєві. Вона повідомила, що люди відгукнілися, прийшли на допомогу:

“Дякую усім, хто був і є поруч, за ваші телефонні дзвінки, дописи у вайбері, інстаграм, месенджері, слова підтримки, усім тим, хто прийшов нам допомогти впоратися з наслідками обстрілу. Вашу моральну і матеріальну підтримку дуже відчуваємо. Дуже шкодували за своїм талісманом, рижим ресурсом – котиком Оскаром, який не приходив до дому більше доби. Він знайшовся, вже вдома, але видно, що сильно наляканий!”

Замість відчаю Лариса Грицюк продемонструвала свою незламність та віру у Перемогу:

“Асвабадітелі, не залякаєте нас, не вб’єте в нас жагу до свободи, Перемоги і Миру!!!

Я говорила і буду говорити, що хочу і буду жити у Незалежній, Суверенній і квітучій Україні!! Смерть ворогам!! Слава Героям!! Слава Україні!!!”

Їй потрібно вирішити багато проблем, поки чоловік буде одужувати:

“Багато з вас питають, чим можно допомогти?

Так, ще багато треба зробити по упорядкуванню житла, території, даху, подвір’я .

4149499802524239 картка Приватбанку”.