Російські військові продовжують обстрілювати Миколаїв, проте Сили оборони України відсунули лінію фронту далі від міста. На вихідних, 10-11 вересня (коли Миколаїв святкував День міста), ворожі атаки не припинялися, а в ніч проти 12 вересня під удар ЗС РФ потрапив Миколаївський портовий елеватор, пише OBOZREVATEL.

Про це повідомив голова ОВА Віталій Кім, виступаючи в ефірі каналу “FREEДОМ” вранці в понеділок. Він сказав, що День міста в плані обстрілів пройшов “як зазвичай зараз” і жодного святкування не було, а були звичайні робочі вихідні.

Чиновник додав, що нещодавно наші захисники на Південнобузькому напрямку знищили дев’ять російських пускових установок ракет С-300, позиції яких були відомі ЗСУ.

Тому для останніх ударів по Миколаєву ворог використав інші ракети – протикорабельні “Онікс”. Зокрема, в ніч проти 11 вересня такою зброєю ЗС РФ атакували п’ятиповерхівку.

Зменшення використання C-300 для обстрілів Миколаєва свідчить про те, що Збройні сили України відсувають лінію фронту подалі від міста, наголосив голова ОВА.