На Київщині почастішали пропозиції щодо продажу люксової нерухомості у віп-поселеннях.  Українці із наддоходами позбавляються елітарних особняків. Найвищі цінники у селищі мільйонерів під Києвом – Козині, повідомляє u-news.
Зокрема, саме там знаходиться гольф-клуб колись найбагатшого нардепа Віталія Хомутинника та особняка Петра Порошенка. Одна з найдорожчих пропозицій – 15-кімнатна вілла з мансардою площею 3500 кв. м. Її вікна виходять на Київське море. Новим господарям обіцяють територію, що охороняється, «ремонт у палацовому стилі» та сусідів із фамільними маєтками. За нього просять 16 млн. доларів. Трохи дешевше – 14,5 млн доларів – коштуватиме 20-кімнатний будинок площею 3200 кв. м у сосновому борі теж у Козині.

Він оснащений технологією «розумний будинок» та підлогами з підігрівом. На території також розташовані два басейни. 12,5 млн. доларів просять за свою 10-кімнатну нерухомість власники вілли площею 1200 кв. м в елітному селищі Конча-Заспа. Там є домашній кінотеатр, косметологічний кабінет, два винні погреби, а також сховище для шуб.