13 серпня в столиці на Майдані Незалежності волонтери з Миколаєва, Одеси та Києва провели благодійну акцію “Save Myko… Заради Незламних”, щоб зібрати благодійні внески на купівлю для жителів і захисників Миколаєва бензопили.

Відомі артисти та діячі культури нагадували громадянам про героїчних жителів Миколаєва, які багато місяців тримаються під обстрілами та ракетними ударами російських окупаційних військ, де гинуть мирні мешканці та руйнуються долі українців. 

Про це  повідомив головний організатор благодійної акції “Save Myko… Заради Незламних” Олександр Єгоров.

“Миколаїв – це остання барикада півдня. Ми це розуміємо і вважаємо своїм обов’язком пам’ятати про це та допомагати усіма можливими засобами. Я взагалі не розумію, як можна спокійно жити будь де в Україні, коли Миколаїв тримає увесь південь України й там страждають такі ж українські дорослі та діти. Ми зібралися, щоб підтримати жителів Миколаєва, військових, виказати підтримку генералу Дмитру Марченко та губернатору Віталію Кіму. Нам усім однаково болить за наш південь, то ж скажемо усі разом: “Save Myko…”, щоб нас почули”, – сказав Олександр Єгоров.

Акцію підтримали Народні та Заслужені артисти України, телеведучі, активісти, актори головних театрів Києва: Ольга Сумська, Олена Хохлаткіна, Тетяна Шеліга, Надія Матвєєва, Олена Міхайліченко, Єлизавета Майська, а головним хедлайнером акції стала команда київського культурного фронту. 

Акція тривала годину, за цей час її підтримали декілько сотень людей. На зібрані благодійні внески від глядачів та перехожих, організатори збираються придбати  бензопили для миколаївських захисників.

Фото: надане організаторами благодійної акції “Save Myko… Заради Незламних”