Радник керівника Офісу президента вважає, що загибель відомого у Миколаєві бізнесмена-аграрія була невипадковістю, пише korrespondent.net.

“Загибель Олексія Вадатурського, на мою думку, була не випадковістю, а цілком продуманим та організованим умисним вбивством. Вадатурський був одним із найбільших аграріїв країни, ключовою людиною в регіоні та великим роботодавцем. Точне влучення ракети не просто до будинку, а в конкретне крило” – спальню – не залишає сумнівів у наведенні та коригуванні удару. Ще раз: Вадатурський став конкретною ціллю”, – написав Подоляк у Telegram.

Подоляк вважає, що росіяни продовжують кампанію терору, намагаючись залякати, дестабілізувати та зламати українське суспільство.

“На думку кремлівських маніяків, кампанія з резонансних терактів високої інтенсивності (знущання над нашими полоненими та їхні каліцтва, зафіксовані на відео, ракетна атака на вінницький Будинок офіцерів, термобаричний внутрішній підрив барака з нашими хлопцями в Оленівці та точковий удар по відомій особі, яка має відношення до зерна) має змусити українців опуститися на коліна, відкрити ворота та здати державу. Кожен злочин змушує нас відчувати біль, але ми проживаємо його і стаємо лише загартованими. В історії ще не було випадку, коли терористи змусили б когось здатися. Росія зробила величезну помилку, ставши на цю слизьку стежку. Ця помилка стане для неї не просто катастрофічною – вона впише слово “Росія” чорними літерами у світову історію”, – йдеться у повідомленні радника глави Офісу президента.